Search
Close this search box.

AKMENS VIRSMU KOLEKCIJAS

Stonepro.lv piedāvā izcilas mākslīgā akmens virsmas no tādām kolekcijām kā Technistone, Silestone, Dekton un citām. Plašajā akmens materiālu izvēlē ir iekļauti īpaši akmens dizaini, kas derēs visiem projektiem ar augstām prasībām. Stonepro.lv lepojas ar savu profesionāļu komandu, kurai ir vairāk kā 20 gadu pieredze akmens apstrādē. Mēs esam šeit, lai palīdzētu realizēt...

Mākslīgā akmens virsmas

Par akmens virsmām:

Mākslīgā akmens virsmas ir ārkārtīgi moderns, kvalitatīvs un īpaši praktisks materiāls, kas pēdējos gados kļuvis par populāru izvēli interjera un eksterjera dizaineru vidē. Šis augstvērtīgais materiāls tiek plaši izmantots gan priekš privatajām mājām un dzīvokļiem, gan priekš publiskajām telpām.

Akmens virsmu priekšrocības:

Mākslīgais akmens kā materiāls sevī apvieno dabiskā akmens izturību un augstas estētiskās īpašības ar uzlabotām tehniskām specifikācijām, piedāvājot plašu krāsu un faktūru klāstu.

Populārākais akmens virsmu pielietojums:

Mūsdienu akmens virsmu materiāli it īpaši ir piemēroti virtuves darba virsmām, vannas istabas izlietnēm, kā arī grīdas un sienu apdares elementiem, jo ir izteikti izturīgi pret skrāpējumiem, karstumu un mitrumu.

Mūsu piedāvātās akmens virsmu kolekcijas:

Mūsu populārākās mākslīgā akmens virsmu kolekcijas, tādas kā Technistone, Silestone, Dekton, Onikss, Kvarcīts, Travertīns, Marmors un Granīts spēj nodrošināt pat pašu prasīgāko klientu vajadzības.

Akmens virsmu dekoru klāsts:

StonePro piedāvājumā ir pieejami  teju visi akmens virsmu dekori, sākot no gaiši matētiem, ar vieglām tekstūrām, beidzot ar izteikti jaudīgiem, bagātīgiem rakstura toņiem, kas spēj radīt akcentu jebkurai telpai. Vienmēr piedāvajam virsmu kolekcijas, kas atbilst pašām jaunākajām interjera un eksterjera dizaina tendencēm. Katra kolekcija ir rūpīgi atlasīta. Mūsu izvēle un piedāvājums nodrošina gan mūsdienīgus, gan kvalitatīvus, gan ilgtspējīgus risinājumus.

StonePro kā ilggadējs un uzticams sadarbības partneris:

StonePro ir ilggadējs sadarbības partneris tādiem pasaules līderiem kā Wilsonart, Cosentino, Technistone un citiem, kuri veido akmens virsmu dizaina trendus visai industrijai, līdz ar to mēs spējam nodrošināt Jums pašu labāko virsmu izvēli. Ja Jums ir kādi jautājumi, kurus papildus vēlaties noskaidrot lūdzu komunicējiet mūs uz nr. +371 27882332 vai sūtiet jautājumu uz epastu: info@stonepro.lv mēs atbildēsim Jums pēc iespējas drīzākā laikā!

Akmens virsmas mūsu objektos

Ieskaties mūsu lieliskajos darbos, kuros ir uzstādītas dažādas akmens virsmas

Akmens virsma un panelis iebūvētā virtuvē

dizains "SKANDINĀVU VIRTUVES"

Biežāk uzdotie jautājumi

Par mākslīgā akmens virsmām

Mākslīgais akmens ir kompozītmateriāls, kas sastāv no dabiskā akmens smalkumiem, saistvielām un krāsvielām. Tas tiek ražots, lai piedāvātu augstu izturību un estētisku daudzveidību, kas ir līdzīga dabiskajam akmenim, bet ar stabilākām un vienmērīgākām īpašībām.

Mākslīgais akmens ir īpaši izturīgs pret skrāpējumiem, karstumu un mitrumu. Tas ir viegli kopjams un uztur savu izskatu ilgāku laiku. Turklāt mākslīgais akmens ir pieejams dažādās krāsās un tekstūrās, kas ļauj viegli integrēt to dažādos dizainos.

Mākslīgo akmeni plaši izmanto virtuvēs kā darba virsmas, vannas istabās kā izlietnes un grīdas segumus, kā arī sabiedriskās telpās kā solus un apdares elementus. Pateicoties tā izturībai un estētiskajām īpašībām, mākslīgais akmens ir lielisks izvēle jebkurā interjera vai eksterjera projektā.

Mākslīgo akmeni ir viegli uzturēt. Parasti pietiek ar mitru drānu un mazgāšanas līdzekli bez abrazīviem komponentiem, lai noņemtu ikdienas netīrumus. Smagākiem netīrumiem var izmantot specializētus tīrīšanas līdzekļus mākslīgajam akmenim, kas nepieļauj materiāla bojājumus.

Mākslīgā akmens virsmas var kalpot ļoti ilgi, ja tās pareizi kopj. Ar atbilstošu uzturēšanu un pareizu lietošanu, mākslīgā akmens virsmas var saglabāt savu izskatu un funkcionalitāti vairākas desmitgades. Lielākajai daļai akmens virsmām garantija vien ir 10 gadi, līdz ar to šis materiāls ir viens no ilgmūžīgākajiem materiāliem, ko musu dienās izvēlēties.

Izvēloties mākslīgo akmens virsmu, jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, telpas dizains, virsmas lietošanas mērķis un budžets. Ir svarīgi salīdzināt dažādus materiālus un to īpašības, kā arī apskatīt dažādas kolekcijas, lai atrastu vispiemērotāko opciju savām vajadzībām. Visdrošākais veids kā izvēlēties pareizo akmens virsmu ir konsultēties ar mūsu kompānijas StonePro speciālistiem.