Search
Close this search box.

Technistone

PAR TECHNISTONE

TechniStone mākslīgā akmens virsmas

Technistone dekors elegantā vannas istabā pie sienas

Visi TechniStone ražotie mākslīgie akmens materiāli piedāvā izcilu izturību, eleganci un īpaši vieglu kopšanu. Katrs TechniStone produkts ir izstrādāts, izmantojot augstākās kvalitātes dabīgos kvarca materiālus un krāsainos pigmentus, kas sasaistīti ar īpašiem, izturīgiem sveķiem. Inovatīvais pievienojums sastāvā ir arī pārstrādāta stikla un spoguļu lauskas, kas piešķir katram akmens dekoram unikālu vizuālo efektu.

Akmens materiāla veidošanās process vakuumā izmantojot speciālas vibrācijas un tālāk sekojošā pulēšana, ļoti ievērojami samazina gaisa apjomu materiālā, padarot TechniStone akmens materiālus izcili noturīgus pret  traipiem. Šīs unikālās īpašības, apvienojumā ar izsmalcināto dizainu, padara TechniStone materiālus par izcilu izvēli gan priekš elegantiem privātiem interjera objektiem, gan apjomīgiem komerciāliem projektiem. Izvēlieties TechniStone® materiālus, lai Jūsu telpas iegūtu gan praktiskumu, gan vizuālo pievilcību, kas būs trendā un kalpos daudzus gadus.

Technistone jaunumi

Ieskaties jaunākajos TechniStone dizaina sasniegumos!

Top 8 populārākie Technistone mākslīgā akmens dekori

TECHNISTONE AKCIJAS CENAS

TechniStone speciālais cenu piedāvājums

Akcijā tiek piedāvāti tādi paši augstākās kvalitātes akmens materiālu dekori kuriem šobrīd ir piešķirta ražotāja atlaide sākot no 15% – 20% no bāzes cenas! Izmanto šo iespēju un iegūsti izsmalcinātus materiālus par speciālu ražotāja cenu!

Visi TechniStone akmens virsmu dekori

TechniStone GARANTIJAS

Garatantija Kvalitāte Dizains

Kompānija Technistone saviem produktiem kas paredzētas izmantošanai iekštelpās sniedz 10 gadu garantiju.

Garantija ir jāaktivizē, reģistrējot savu produktu TechniStone uzņēmuma tīmekļa vietnē sadaļā “Klientu apkalpošana”, sadaļā “Garantija”. Garantija sākas dienā, kad izgatavotās plātnes iekštelpās ir uzstādījis licencēts darbinieks. Reģistrācija jāveic 30 dienu laikā pēc uzstādīšanas. Šo 10 gadu garantiju Technistone sniedz tikai akmens materiāliem, kas uzstādīti iekštelpās (lietošanai iekštelpās), un tā nav spēkā plāksnēm, kas uzstādītas publiskajās telpās.