Search
Close this search box.
galvenās lapas 1 bilde

Kvarcs

Materiāls sastāv no augstas kvalitātes dabīgām izejvielām (kvarca un granīta) un stikla spoguļu frakcijām un neliela daudzuma krāsu pigmentu. Viss ir savienots kopā ar augstas kvalitātes poliestera sveķiem un apstrādāts ļoti izturīgās loksnēs. Pateicoties rūpīgi atlasītiem izejmateriāliem un ražošanas tehnoloģijai, sasniedz izcilas īpašības, īpaši augstu izturību un kompaktumu. Klienti īpaši novērtē vieglo kopšanu, neporaino virsmu un augsto izturību pret baktērijām un skrāpējumiem. Plašs krāsu un rakstu klāsts piedāvā elastīgu skaitu iespēju kombinēt mākslīgo akmeni ar citiem interjera elementiem.

Keramika

Keramikas loksnes tiek izmantotas virtuves darba virsmu veidošanai, un ar to izmantošanu ir iespējams pārsteidzošā veidā atveidot marmora eleganci, cementa, koka un metālu. Porcelāna keramika ir materiāls, no kura neizdalās vielas, kas var nonākt saskarē ar pārtiku, un to ir viegli tīrīt ar visizplatītākajiem mazgāšanas līdzekļiem, tāpēc tas ir ārkārtīgi higiēnisks materiāls. Lokšņu lielais izmērs (1620 x 3240) nodrošinās radošu elastību un augstu tehnisko un estētisko sniegumu.

Granīts

Granīts ir vulkāniskas izcelsmes magmatisks iezis, kas parasti satur kvarcu, laukšpatu un nelielu daudzumu citu silikātu. Granītu unikālu padara dabiskā minerālu daudzveidība, kas ietekmē tā kopējo nokrāsu un izskatu. Granīta krāsa var mainīties no tumša līdz gaišam. Lielākā daļa granītu ir izturīgi pret nodilumu, atmosfēras iedarbību un ķīmiskām vielām. Estētiskajā ziņā granīti izskatās viendabīgi, ar dažādu toņu svītrām. Cietās granīta loksnes veido ļoti smagas un izturīgas darba virsmas. Nav divu vienādu granīta gabalu, tāpēc katra galda virsma ir unikāla.

Marmors

Marmors ir metamorfisks iezis, kas sastāv no pārkristalizētiem karbonātu minerāliem, visbiežāk — kalcīta vai dolomīta. Marmora unikālais izskats un dzīslu raksti padara to par vienu no pievilcīgākajiem dabiskajiem akmeņiem. Bet marmors ir salīdzinoši mīksts un porains akmens, kas prasa rūpīgu lietošanu un kopšanu. Lai gan tas prasa nedaudz vairāk kopšanas, lai tas izskatītos nevainojams, marmors saglabās savu vērtību un uzlabos interjeru. Papildus marmora estētiskajām īpašībām, tā zemais refrakcijas indekss piešķir tam īpašu spilgtumu un spīdumu, padarot marmoru par vienu no cēlākajiem un dārgākajiem akmeņiem. Smalks dzīslojums, intensīvas krāsas detaļas un cēlās nianses atklāj materiālu visintīmāko būtību un dekorē telpas, radot elegances un spožuma sajūtu.

Travertīns

Travertīns ir nogulumiezis, kas veidojas, iztvaikojot karstam ūdenim, kas satur izšķīdušu kalciju, tādējādi atstājot smalki kristalizētas kalcīta nogulsnes. Šīs nogulsnes gadu tūkstošiem ilgā laikā uzkrājas horizontālos slāņos. Caurumi travertīnā ir ūdens ceļi, tam plūstot uz augšu no zemāk esošajiem ģeotermālajiem avotiem. Travertīna dabiskā krāsa ir balta. Citas krāsas tajā nāk no ūdenī esošām ķimikālijām un citām vielām, tostarp pelniem no vulkāniem, fosīlijām. Travertīns ir ļoti izturīgs, to visā pasaulē bieži izmanto iekštelpu, ārsienu apšuvumam un bruģēšanas darbiem.

Kvarcīts

Kvarcīts ir nogulumiezis, kas sastāv no smalkiem kvarca graudiņiem, smiltīm, kas saistītas ar cementējošu materiālu, parasti ar silīcija dioksīdu, dzelzs oksīdu vai kalcija karbonātu. Kvarcīts parasti ir ļoti blīvs, grūti saskrāpējams un izturīgs pret nodilumu. Tajā bieži ir dzīslas un sarežģīti krāsu raksti, kas pēc izskata to padara līdzīgu marmoram.

Onikss

Onikss ir kompakts nogulumiežu iezis un kaļķakmens veids, kas izveidojas, iztvaikojot aukstam ūdenim, kas satur izšķīdušu kalciju, aiz sevis atstājot caurspīdīga kalcīta paveidu, bieži vien — stalagmītu un stalaktītu formā alu iekšienē. Tā dabiskā krāsa ir caurspīdīgi balta. Pārējās krāsas parasti rodas no nelielas ķīmisko vielu koncentrācijas, ko ienes alā pilošais ūdens. Onikss ir ārkārtīgi blīvs, taču tam trūkst lieces spēka. Pateicoties unikālajām caurspīdīgajām īpašībām, to var izgaismot no aizmugures.